Pojaśnienia ogólne.
Na tej stronie realizuję swoje marzenia związane z koleją. Jest to moje całkowicie prywatne spojrzenie, które powstało wskutek fascynacji stalowymi szlakami.
Co znajduje się na www:
Moje Opowiadania- dział poświęcony mojej pisarskiej pasji. Są tam opowiadania w całości lub częściowo związane z koleją.
Opowiadania nadesłane- tutaj znajdą Państwo opowiadania, listy i wiersze nadesłane przez podobnych do mnie Miłośników Kolei lub jej pracowników.
Wrocławska kolej i nie tylko-są tu plany wrocławskich stacji, bocznic i posterunków odgałęźnych wraz z krótką notką historyczną. Znajdą też tu Państwo moje artykuły związane z historią kolei i sygnalizacji kolejowej.
Antykwariat i Paragraf-klikając na nazwę tego działu, będą mieli Państwo przyjemność obcowania z licznymi dokumentami i instrukcjami kolejowymi. Stanowią one bezcenne źródło wiedzy. Niektóre z nich przetrwały II w. ś.
Galeria-tam są moje fotografie
Linki- są tutaj odnośniki do ciekawych stron, które udało mi się zauważyć w internecie.
Księga gości- tutaj mogą Państwo pozostawić ślad po swojej bytności w tym serwisie.
Kontakt z autorem serwisu- ten formularz pozwoli na przekazanie uwag, pomocnych w dalszym rozwijaniu strony. O mnie- krótka nota o facecie, który administruje tym serwisem.
Po prawej stronie mogą Państwo klikając na:
Historia aktualizacji-zapoznać się z historią zmian w serwisie, Ostatnie nowości- znaleźć link umożliwiający trafienie bezpośrednio w aktualizowany artykuł, Subskrypcja- zamówić biuletyn informacyjny serwisu za pomocą poczty elektronicznej, Zagłosuj... - można oddać głos na PKC w rankingu stron o podobnej tematyce.
Zapraszam do serwisu - Naczelny Dyspozytor i Dyżurny Ruchu Covalus.

Subskrypcja
TELEGRAM SŁUŻBOWY

Twój emaildowiedz się więcej >> 

Rozmiar: 92154 bajtów


Rozmiar: 29751 bajtów

Rozmiar: 92154 bajtów
<A HREF="../Covalus_pl/index.html" target="_blank">
<IMG SRC="../Covalus_pl/baner.jpg" BORDER="0"</A>
-oto kod do mojego banera,
będę wdzięczny jak umieścisz go na swojej stronie.

Materiały na www są chronione prawem autorskim.
Kopiowanie bez zgody autora- zabronione.
Strona istnieje od 16 maja 2002 roku.