Willi na żywo – 1 października 2015

W życiu każdego autora prędzej czy później nadchodzi taki moment kiedy będzie musiał stawić czoło zadawanym na żywo przez czytelników pytaniami dotyczącymi tego co udało mu się stworzyć. Mam oczywiście na myśli spotkanie autorskie. W moim przypadku moment ten nadejdzie:

1 października 2015r. o godzinie 19:00

Wtedy to bowiem chciałem Was zaprosić do:

Mediateki przy pl. Teatralnym 5 we Wrocławiu.

Nie będzie to jednak takie klasyczne spotkanie z kanapą, na której siedzi autor, a dokładnie wyselekcjonowany prowadzący zadaje wcześniej przygotowane pytania. Przynajmniej na moment przeniesiemy Was w czasie. Do do lat trzydziestych XXw. kiedy Wilhelm polerował obcasami bruki Breslau. Padnie parę strzałów, ktoś straci kapelusz, być może poleje się krew, a na pewno przesłuchujący będzie zadawał wiele trudnych pytań. Chcecie wiedzieć jak Willi sobie z tym poradzi? Przyjdźcie i przyprowadźcie swoich znajomych. Atrakcji nie powinno zabraknąć.

Plakat

Plakat

Aby jeszcze dokładniej wprowadzić Was w odpowiedni klimat przygotowaliśmy konkurs. Wstępne informacje o nim można znaleźć na TEJ stronie.

Dokładnie o godzinie 21:00, dnia 18 września 2015r.

pod drzwi biura Wilhelma listonosz wsunie widokówkę, która wprowadzi wiele zamieszania w jego życiu i zmusi go do działania i ustalenia odpowiedzi na trzy trudne pytania. Kolejnych dziesięć widokówek zawierać będzie wskazówki, które prowadzić będą do porwanej wybranki jego serca. Dzień po dniu czekajcie na nie, a być może uda się Wam ją uratować! Czy zdążycie na czas? Wierzę, że będziecie w stanie wesprzeć Willego w tym przedsięwzięciu i doprowadzicie je do szczęśliwego zakończenia!

Pierwszych dziesięć osób, które prześlą poprawne odpowiedzi zostanie nagrodzonych egzemplarzami “Gniewnego lata“. Będzie je można odebrać w czasie spotkania.

W jego trakcie będziecie mogli także zdobyć autograf na już posiadanej przez Was książce bądź w dobrej cenie ją nabyć, jeśli jeszcze tego nie zrobiliście.

Jeden komentarz

One Response to Willi na żywo – 1 października 2015

 1. […] Spotkanie autorskie – 1 października 2015 […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

 • Ostatnie wpisy

 • Archiwa

 • Licznik odwiedzin

  • 0
  • 120
  • 1 085
  • 13 562
  • 657 253